Penzion

Každý náš pokoj je jiný. Každý má svou barvu, svůj originální rukopis a svůj příběh. 
Společné však mají mnohé. Jsou velké a komfortní pro 4 člennou rodinu, vybavením a komfortem se rovnají 3* hotelu vč. klimatizace, velké koupelny a WI-FI připojením.
Sport pokoje situované jako mezonetové apartmány se samostatným vchodem.

Rodinný pokoj "JEDNIČKA"

Wifi
Wifi
LCD TV
LCD TV

Rodinný pokoj "DVOJKA"

Wifi
Wifi
LCD TV
LCD TV

Rodinný pokoj "TROJKA"

Wifi
Wifi
LCD TV
LCD TV

Rodinný pokoj "ČTYŘKA"

Wifi
Wifi
LCD TV
LCD TV

Sport apartmán "ÁČKO"

Sport apartmán "BÉČKO"

Rybářský kemp

Kolem Sobáčovského rybníka je 10 chatek, které jsou určeny pro sportovní rybáře. Ke každé náleží samostatné lovné místo a je vybavena pro 4 osoby, krytou verandou, vytápěním, osvětlením a připojením na Wi-Fi. 

Chatky

Kolem rybníka je 10 rybářských chatek, každá má své lovné místo. Vyberte si tu svou na mapě podle lovného místa a poté si ji rezervujte on-line. Rezervace jsou otevřeny od března do listopadu.

Bivaková místa

Pro stany a bivak máme připravená místa nejen kolem rybníka. Kempování je zajištěno s plným komfortem sociálního zázemí – wc a sprch a také gastro provozu od snídaní až po večeře. Rezervace je možná na místě nebo telefonicky dle aktuálního stavu obsazenosti. Rezervace on-line jsou otevřeny od března do listopadu.

Stání pro karavany

Místa pro karavany a obytná auta s připojením na elektřinu mají omezený počet a jsou vyhrazena na určených místech. Rezervace je možná na místě nebo telefonicky dle aktuálního stavu obsazenosti. Rezervace jsou otevřeny od března do listopadu.

poukaz