Rezervace penzion & chatky

ZAŽIJTE ÚŽASNÉ CHVÍLE

v Sobáčově

Známé a populární výletní místo na cyklistické trase Litovel - Bouzov s rybníkem pro sportovní rybolov plážovým volejbalem Rodinným penzionem, Výletní restaurací, Udírnou, kempem to je Sportovní areál Sobáčov.

OCHUTNEJTE V NAŠÍ

Výletní restauraci

Tvoříme pro vás výletní restauraci, kam se budete rádi vracet. Sezonní, čerstvé suroviny a důraz na kvalitu. Budete u nás pečení vaření.

PŘDSTAVUJEME NAŠE

Nové pokoje

Každý náš pokoj je jiný. Každý má svou barvu, svůj originální rukopis a svůj příběh.
Rodinné a Sport pokoje pro rodiny a skupiny přátel.

Zde najdete tu nejlepší nabídku

1.

Klub NÁŠ SOBÁČOV

Staň se členem klubu Náš Sobáčov a využívej řadu výhod!
Jednoduchá a rychlá registrace s okamžitými výhodami. Slevy na vybrané služby, speciální ceny na ubytování, přednostní informace o novinkách a volných termínech, pozvánky na akce pro členy klubu apod. To vše máme připravené pro členy našeho exkluzivního klubu. 


2.

Rezervace FIRST MOMENT na rok 2021 = 7% sleva

Sleva 7% na ubytování v Rybářské chatce nebo v Rodinném penzionu na PRVNÍ MOMENT. Akce běží leden – únor, během těchto měsíců si můžete rezervovat nové termíny s výhodou 7% na celý rok 2021.


3.

Akce 10+1 menu ZDARMA

Každé 11 obědové menu ZDARMA. Využijte této skvělé nabídky a zapojte se do věrnostního programu Výletní restaurace Sobáčov. Jednou za měsíc budou vyčerpané kartičky slosované s výherní cenou večeře pro 4 osoby. 


4.

Vánoční vouchery a dárkové šeky

Darujte svým blízkým nebo sami sobě zážitek!
Ke každému zakoupenému voucheru dárek od pivovaru Litovel. Vánoční akce na vouchery zakoupené do 31.12.2020 dárkový koš s ochutnávkou...

Kde jsme

Autem sjezd Mladeč z dálnice D35 v obou směrech Olomouc – Mohelnice.
Na kole po cyklostezce Moravská Cesta v části Litovelským Pomoravím.