Day with us

Sportovní rybolov

Sportovní a rekreační rybolov na 3 hektarech plochy se třemi ostrov již od roku 1999. Pravidelně zarybňovaný rybník s kapry, jesetery, amury, štikami a dalšími druhy ryb je pro Vás připraven od března do listopadu každý den. 

Povolenky

Ceny povolenek platné od 1.1.2022

Pravidla

Pravidla rybolovu s povolenkami najdete zde.

Plážový volejbal

Unikání sportovní zázemí pro plážový volejbal se třemi kurty, restaurací, barem, toaletami a sprchami. Tréninkové kempy, turnaje, tréninky i rekreační hra. Kromě volejbalu si užijete plážový fotbal, nohejbal, házenou i tenis. 

Hřiště

Venkovní tři kurty s pravidelně udržovaným pískem, novými sítěmi a osvětlením. Hru nebo trénink si můžete objednat on-line v rezervačním systému. Využijte výhod klubu NÁŠ SOBÁČOV.

Trenéři

PŘIPRAVUJEME NA JARO 2021

Další nabídka

Plážový TENIS

Plážový tenis je moderní hybridní sport, který je nejčastěji popisován jako směsice tenisu, plážového volejbalu a badmintonu. Hraje se na klasickém beachvolejbalovém hřišti se dvěmi nebo čtyřmi hráči.  Půjčíme Vám i sadu na plážový tenis obsahující rakety i míče. Poradíme Vám i s herními pravidly.

Plážová KOPANÁ

Tento mladý sport si získává stále větší popularitu i na českém území a počet míst, kde je možné si tento sport zahrát se neustále zvyšuje. Nově je možné zahrát si jej i u nás v Sobáčově. Pro hru je nutné si předem domluvit přípravu hřiště (rozšíření hřiště na dvou kurtech plus doplnění o malé fotbalové branky).

Plážový NOHEJBAL

Plážová varianta u nás velmi populárního míčového sportu. Propojuje pohodovou atmosféru nohejbalu s výhodami dopadu do písku a možnost hry s větší dynamikou. Půjčíme Vám míče a připravíme výšku sítě.

neco

Tenis

Nové 4 kurty s umělým povrchem, profesionálními sítěmi a venkovním osvětlením je pro tenis řešením bez kompromisů. Zázemí sprch, toalet i restaurace je jedinečné svou komplexností.

Rezervaci kurtů si můžete objednat on-line s využitím výhod klubu Náš Sobáčov. 

Nohejbal a mini kopaná

Tradičně na umělém povrchu nebo na písku jako plážová varianta. Vyzkoušejte s přáteli obě varianty a zažijte i tradiční hru jinak. Rezervace hřiště je možná on-line přes rezervační systém s výhodami klubu Náš Sobáčov. 

neco

Cyklistika

Projeďte nejkrásnější části Moravské stezky na kole s rodinou nebo přáteli. Moravská stezka je cyklistická trasa, která spojuje Jeseníky s jižní Moravou. Cyklotrasa začíná na česko-polských státních hranicích a je vedena nádhernými partiemi Jeseníků. Od Hanušovic sleduje tok řeky Moravy, prochází lužními lesy Litovelského Pomoraví a přichází do hanácké metropole Olomouce.

Půjčovna kol a koloběžek

Budete bydlet u nás a nechce se Vám sebou vozit kola nebo by jste rádi vyzkoušeli koloběžky?

Máme k dispozici v půjčovně nová kola i koloběžky. Při rezervaci ubytování si udělejte rezervaci i do půjčovny. 

neco

Turistika

Máme pro Vás zpracované tipy a trasy na výlety do blízkého i širokého okolí, pro rodiny s malými dětmi i sportovce na kolech. Všechny trasy i tipy jsou námi prověřené, sami jsme si je prošli i projeli. Blízkost všech atraktivních lokalit zaručuje opravdu výživné strávení volného času s mnoha zážitky.

Oblíbené turistické trasy

Mladečské jeskyně

Se nacházejí v chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví. Složitý labyrint puklinových chodeb a dómů je vytvořen ve vápencovém vrchu Třesín. Podzemní prostory jsou bohatě zdobeny krápníky a sintrovými náteky. Jeskyně se nacházejí cca 1,5 Km od Sportovního areálu Sobáčov.

Hrad Bouzov

Romantický hrad založený na přelomu 13. a 14. století se nachází v malebné krajině Litovelska a Mohelnicka. Do roku 1696 jej střídavě vlastnili příslušníci různých českých a moravských rodů, pak panství s hradem koupil řád německých rytířů. Od roku 1945 je majetkem státu. V roce 1999 byl prohlášen za národní kulturní památku.

Javoříčské jeskyně.

Podzemní systém Javoříčských jeskyní vytváří komplikovaný komplex chodeb, dómů a propastí. Byly vytvořeny v ostrůvku devonských vápenců a na jejich vývoji se podílel potok Špraněk. Podstatná část jeskyní byla objevena již v roce 1938.

Litovelské Pomoraví

Chráněná krajinná oblast Litovelské Pomoraví je území podél neregulovaného horního toku řeky Moravy mezi městy Olomouc, Litovel a Mohelnice. Oblast tvoří komplex lužních lesů a mokřadních luk s tůněmi. Vede zde řada značených cyklostezek, nejznámější je Moravská stezka, kterou doprovází naučná stezka Luhy Litovelského Pomoraví.

ZOO Olomouc

na svatém Kopečku můžete s dětmi projet Safari vláčkem, projít unikátní expozice Zubrů i netopýrů. Navštivte rozhlednu přímo v samotném srdci zoologické zahrady.

Pevnost poznání Olomouc

Historicky unikátní stavba v dobách Františka Josefa I. slouží jako dělostřelecký sklad, v roce 2015 se ale proměňuje v interaktivní muzeum vědy pro všechny věkové kategorie.

Ruční papírna Velké Losiny

Unikátní ruční výrobu papíru zachovanou až do dnešních dnů dal  vybudovat v místech bývalého obilního mlýna Jan mladší ze Žerotína. Podle svědectví pramenů zahájila papírna výrobu jako jeden z podniků rozvíjejícího se vrchnostenského hospodářství někdy v rozmezí let 1591 – 1596.

Termály Velké Losiny

Jediný svého druhu na Moravě s devíti termálními bazény, saunami, vířivkami, dětskými vodními prvky, hřištěm i dětským koutkem.

Zahradní železnice Střížov

Zahradní železnice je skupina modelů různých měřítek na kolejivu o společném rozchodu 45 mm. Modely jsou umístěny v kulisách modelů měst, lomů i lesů.